whatsapp: +90 542 337 06 33 +90 216 338 38 48

info@drmuratimer.com

28 Eylül 2018

yorumlar

0
 Eylül 28, 2018
 0
Kategori Yorumlar

Her şey arabadaki yedek lastiğin havasının yeterli olup olmadığı merakıyla başladı….

Sağ omuz da belirgin bir acıyla başlayan ağrı sabah sırt ve sağ kolda devam ediyordu. Zaman tatile çıkma vaktiydi…

Ağrılarla geçen tatil sonrasında çekilen MR ‘da boyunda 2 omurda fıtık ve omuzda II. Derece  yırtık gözüküyordu. 15 seans fizik tedavi sonucunda ağrılardan kurtulmuştum.

Fakat 2 hafta sonra biraz rüzgar, biraz yorgunluk sonucu sırt ve sağ kolda dayanılmaz, yatağa düşüren ağrı tekrar baş gösterdi… Omurilik ve kaslara yapılan iğneler… Ağrı tedavisi sonucunda biraz rahatlama oldu. Fakat en küçük bir seyahatte şiddetli ağrılar tekrarladı… Bu esnada sayın hocam Prof. Dr. Murat İMER ’e muayene olmak için randevu aldım. Hocamızın istediği EMG çekimi sonucunda , boynumdaki iki fıtıktan ameliyat oldum. Ağrılarla kıvranarak girdiğim ameliyattan hiçbir ağrım kalmamış olarak uyandım. Muayene olmak için randevulaşma dahil hocamızın asistanı Tarkan bey her telefonumuzu cevapladı, sorumuzu cevapladı, yol gösterdi çok yakın ilgi ve alakayla bizleri neredeyse şımarttı. Sekreteri Ayşe hanım her türlü lojistik destek sağlayarak bizleri son derece rahatlattı…

 

Hocamız Prof. Dr. Murat İMER sadece güler yüzüyle profesyonel mesleğini icra etmekle kalmayıp, son derece kaliteli bir ekiple hastayı ele alarak tedavi sürecini yönetmekte olduğunu fark ettim.

Ameliyatımı yapan beni tarifsiz ağrılardan kurtaran  başta Hocam Prof. Dr.Murat İMER olmak üzere bütün ekibine teşekkürü bir borç bilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir